Цей надувний матрац дуже функціональний. Насамперед його можна використовувати як засіб для відпочинку та сну, якщо немає ліжка. Друге його призначення — на ньому можна без проблем плавати водою.
Матрац створений для відпочинку. Сіро-зелена гама моделі універсальна та сподобається практично всім користувачам. Міцний матеріал, з якого виготовлений матрац, винесе всі випробування експлуатації. До того ж — з двох боків матрац покритий ПВХ із флокуванням — спеціальним обробленням, що робить ПВХ приємним на дотик і запобігає ковзанню. На дотик такий матрац важко відрізнити від якісного вельвету, і це за умови, що на ньому можна плавати, і ходити разом із ним на пляж. По-справжньому універсальна модель, яку можна використовувати практично в усіх умовах. Він легко чиститься, не боїться перепадів температури, завдяки ергономіці на ньому зручно відпочивати.
Вбудований насос дає змогу надувати матрац будь-коли, незалежно від електрики та розеток. Він приводиться в повністю робочий стан за кілька хвилин, і завдяки спеціальному клапану так само швидко здувається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Додаткові | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 769 ₴





