Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат від "Best Scooter" - призначений для активного дозвілля дитини та стане чудовим міським транспортним засобом.
Високоміцна конструкція та поліуретанові колеса легко і безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Спеціальний затискач, який жорстко фіксує ручки, робить конструкцію монолітною, що дозволяє максимально отримати насолоду від бездоганної їзди.
Конструкція самокату компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості моделі:
- сталевий ножний гальмо на задньому колесі;
- ручне гальмо з правого боку;
- гумові грипси;
- складана конструкція;
- пластикові диски;
- фіксатор для ручок керма;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самокату:
- великі колеса PU 200 мм;
- підшипники АВЕС 7;
- висота керма регулюється від 77 см до 102 см;
- ширина керма: 45.5 см;
- розміри деки: 52 х 10 см;
- корисна довжина деки: 31 см.
- висота від підлоги 13 см;
- матеріал деки (платформи): сталь;
- матеріал стояка керма – сталь;
- складана підніжка – 8 см.
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмо | Ручний |
- Ціна: 1 899 ₴









