
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/к - SPEED KING (сірий, метал. корпус, акум. 6V, 1:14) SL-153RHMGR
2 697 ₴
- Немає в наявності
- Код: РРК132
Завдяки якісній гумі, з якої виготовлені шини, модель автомобіля підкорить будь-які дороги на планеті!
Автомобіль оснащений за останнім словом іграшкової техніки і має незалежну передню підвіску.
Такі характеристики дозволяють автомобілю OFF-ROAD CRAWLER SPEED KING імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і краще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017р., №139), що розроблений на основі Директиви 2011/65/ЄС (RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances) Європейського Парламенту та Ради від 8 червня 2011 р. про обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.
Під дію вищевказаного Технічного регламенту потрапляють й іграшки, які працюють від батарейок або електромережі . Ці іграшки є більш безпечними для дітей та довкілля.
Особливості:
- масштаб - 1:14,
- матеріал корпусу - метал і пластик,
- радіус дії пульта - 50 м,
- тип приводу - задній,
- час роботи - 25 хвилин (залежить від стилю керування),
- час зарядки - 4 год,
- живлення - 3 батарейки типу АА для пульта управління (до комплекту не входять) 6V акумулятор.
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дозволяють розвинути у дитини:
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Радіус дії | 50 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Додаткові характеристики | |
| Розміри в упаковці, см | 22,5х42х19 |
- Ціна: 2 697 ₴




