
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/к — TIGER (матовий сірий, акум. 4,8V, металл. корпус, 1:18) SL-111RHMGR
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: SL-111RHMGR
Завдяки якісній гумі, з якої виготовлені шини, модель автомобіля підкорить будь-які дороги на планеті!
Автомобіль обладнаний за останнім словом іграшкової техніки:
- він має позашляхову залежною пружинну підвіску,
- реактивні тяги.
Такі характеристики дають змогу автомобілю OFF-ROAD CRAWLER TIGER імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і найкраще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає «Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (натверденому Постанові Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р., No139)», розробленому на основі Директиви 2011/65/ЄС (RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances) Європейського Парламента та Ради від 8 червня 2011 р. щодо обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному й електронному обладнанні.
Під дію вищезазначеного Технічного регламенту потрапляють і іграшки, що працюють від батарейок або електромережі. Ці іграшки безпечніші для дітей і довкілля.
Особливості:
- масштаб – 1:18,
- матеріал корпусу — метал і пластик,
- тип привода — повний, 4 х 4,
- радіус дії пульта — 50 м,
- час роботи — 25 хвилин (залежить від стилю керування).
- час заряджання — 4 год. Червоний індикатор буде далі світитися навіть після повного заряджання акумулятора.
- живлення — 3 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять) 4.8V акумулятор.
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дають змогу розвинути в дитини
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Радіус дії | 50 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Розміри в упаковці, см | 19х28,5х25,5 |
- Ціна: 1 499 ₴




