
Самокат MICRO серії "Maxi Deluxe Foldable LED" — КОРАЛОВИЙ (складна, до 50 kg, 3-х колесній, світло) MMD093
7 015 ₴
- Немає в наявності
- Код: MMD093
Самокати серії Maxi Micro Deluxe Foldable LED є найдодатнішими і найміцнішими самокатами для дітей дошкільного віку і школярів. На міжнародних виставках вони неодноразово визнавалися « самокатами року» серед дітей і батьків. Ключові відмінності лінійки самокатів:
- Світні колеса
- складний механізм.
Виробник - це швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована 1996 року. На сьогодні продукція компанії поставляється в 80 країнах світу. Усі деталі самокатування — від деки до підшипників — створені з нетоксичних матеріалів, що підтверджує наявність сертифікатів якості. Крім того, кожен самокат проходить велику кількість тестів на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати найкращий і найдовговічніший товар. Саме тому мільйони сімей у світі обирають собі самокати Micro.
Самокат — це не лише фізичні вправи. Завдяки йому у дитини поліпшується баланс, координація і моторика. І для цього самокат повинен бути високотехнічним і безпечним. Тому самокати Maxi Micro Deluxе Foldable LED мають декілька особливостей:
- розроблено у співпраці з швейцарськими професіоналами-медіками
- оснащені запатентованим унікальним механізмом нахилу і повороту руля Maxi Micro
- Додаткова дека самоката всилена скловолокном
- використовують особливий тип пластику з закругленими краями в доповненні з Т-подібною ручкою роблять його безпечним для дітей і дозволяють уникнути травм
- Стовпи виконано з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не тільки буде зовні виділятися серед інших, але й витримає найжорстокіші удари під час катанії
- Протискальна силіконова підмножина і модернізований задній гальма помістить максимальний рівень безпеки
- Поліуретанові колеса з підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволяють пересуватися без шуму.
Характерики:
- Самокат підходить для дітей дошкільного віку і учнів (від 5 до 12 років) ростом до 150 сантиметрів і масою тіла до 50 кілограмів
- Об’ єм, який контролюється на висоті телескопа (67- 91 см)
- закріплений скловолокном
- Розмір деки - 33x13,5x6 см.
- Т-подібна стоянка
- Світні колеса
- складна рама
- високоякісний гальм, який має сталеву пружину вставку і не нагрівається при гальмуванні
- колеса виготовлені з високоякісного поліуретана і укомплектовані підшипками стандарту АВЕС 9, що забезпечує безшумне і комфортне пересування по тротуару або парку
- вес самоката – 2,5 кг.
- Колір: кораловий.
Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота рульової стійки | 91 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швейцарія |
- Ціна: 7 015 ₴









