Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий біговел BALANCE TILLY, посилений кріплення керма, сталева рама, колеса Eva мають практичну конструкцію, висоту сидіння і керма можна регулювати, у такий спосіб біговел слугуватиме дитині ще
довше, ця модель має ний і дуже красивий дизайн, на кермі красується дзвінок, ергономічне сидіння допомагає зробити їзду комфортнішою. Посилене кріплення РУЛЯ — БЕЗ гойдання (додаткова втулка підшипника)
- Сталева рама та вилка,
- EVA колеса 12
- Пластикові диски,
- Сидіння підіймається на висоту від 34 до 42 см
- Сидіння з ручкою, м'яка накладка на кермі, дзвінок, бризковики
- Для дітей від 2 до 5 років
- Вага 3,85 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Блакитний |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Беговел |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 199 ₴



