Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий біговел BALANCE TILLY 12" Tornado T-21255 - базується на міцній металевій рамі та двох колесах EVA, ця модель забезпечена комфортним сидінням ергономічної форми, це дає змогу дитині отримати максимум комфорту та задоволення від їзди.
Характеристики дитячий біговел BALANCE TILLY 12" Tornado T-21255/1:
- Сталева рама та вилка,
- EVA колеса 12
- Пластикові диски,
- Сидіння підіймається на висоту від 33 до 39 см
- Сидіння з ручкою, м'яка накладка на кермі, дзвінок
- Для дітей від 2 до 5 років
- Вага 3,05 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Жовтий |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Беговел |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 979 ₴


