Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел Tilly Balance 12 Compass T-21258 обладнано ручним гальмом на передній колесі, що допомагає ще більше убезпечити дитину, біговел є ефективним тренажером для зміцнення м'язів ніг і розвитку координації.
Особливості біговелу Tilly Balance 12 Compass:
- Стальна рама і вилка
- Надувні колеса 12
- Сталеві диски
- Ручні гальма
- Бризовики, відбивачі
- Сидіння піднімається на висоту від 42 до 51 см
- Сидиння з ручкою, м'яка накладка на рулі, дзвінок
- Для дітей від 2 до 5 років
- Вага 4,70 кілограм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Беговел |
| Гальмо | Ручний |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 739 ₴


