Дитячий біговел BALANCE TILLY 12 Rocket T-212520/1 Orange, сталева рама та вилка, надувні колеса, підніжка - відмінний вибір як подарунок активній дитині. Дана модель рекомендується для експлуатації дітьми старше трьох років та вагою до 25 кг. Такий транспортний засіб - розумне рішення для швидкого навчання дитини тримати рівновагу та координувати свої рухи.
Конструкція виробу передбачає міцну та надійну металеву раму. Її форма має плавні вигини, а в нижній частині передбачено виделку. Дитячий біговел BALANCE TILLY 12 Rocket T-212520/1 Orange порадує ергономічним сідлом з ручкою. Утримуючи останню, дорослому зручно контролювати події молодого гонщика. Крім того, на Дитячому біговелі BALANCE TILLY 12 Rocket T-212520/1 Orange рульової колонки також можна змінювати. На кермі є маленький дзвіночок, а також прогумовані накладки. Цікавими є колеса моделі. Вони виконані з якісного та перевіреного матеріалу, який відрізняється міцністю та зносостійкістю.
Характеристики:
- Міцна сталева рама і вилка
- Колеса надувні 12 дюймів
- Алюмінієві диски
- Ручні гальма
-
Бризговики, відбивачі, підніжка
- М’яка накладка на рулі
- Також є дзвіночок
- Призначено для дітей від 2 до 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Беговел |
| Гальмо | Ручний |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 2 099 ₴



