Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий гаманець Kite K22-650-3 — важливий аксесуар для початкової школи. Він допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою, збереже в порядку кишенькові гроші, проїзний квиток, ключі та учнівський Це неймовірно ний і потрібний подарунок для дітей від 6 років. Такий аксесуар має бути в кожного школяра!
Він виготовлений із міцного зносостійкого поліестеру та доповнений високоякісною фурнітурою. А отже — слугуватиме довго та потішить бездоганним функціоналом.
ний дизайн – для гарного настрою. Ідеально поєднується з рюкзаком K22-531M-2, сумкою для взуття K22-600M-5 і пеналом K22-623-1. Зберіть усю колекцію шкільних товарів в єдиній капсулі. Дитина буде в захваті!
Особливості:
- 1 основне відділення — компактне та містке;
- 1 відділення на блискавці – для монет та дрібниць;
- відділення для карток — можна складати картки або проїзний;
- металеве кільце для ключів – щоб вони завжди були під рукою;
- застібка-липучка — зручна та практична;
- круте оформлення — можна зібрати ну капсулу з рюкзаком і пеналом;
- матеріал — поліестер: легкий і міцний;
- якісні шви, надійна фурнітура, зносостійка тканинна окантовка крайки — для довгої експлуатації;
- розмір — 12х8,5х1 см; вага: 50 г — чудово поміщається в кишені та зручно лягає в долоньку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Липучка, Блискавка |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стать | Для дівчаток |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 248 ₴





