Шкільний рюкзак Kite DC22-706S – трендовий, легкий та ергономічний. Напівкаркасна ортопедична модель для початкової школи виконана з міцного та практичного поліестеру.
Модель увібрала в себе все найкраще від каркасних і м'яких. Напівкаркасна конструкція ущільнена з трьох сторін і чудово тримає форму. Щільні бічні панелі захищають вміст рюкзака від пошкоджень і допомагають дитині підтримувати лад у рюкзаку. М'яка сторона полегшує загальну вагу на 15-20%.
Для максимальної зручності — безліч практичних кишень і відділень, які допоможуть оптимально розподілити всі необхідні предмети та розумно організувати простір.
За свої ортопедичні властивості модель отримала сертифікат німецького Інституту Здоров'я та Ергономіки IGR. Рекомендована для дітей зростом 115-130 см (6-8 років).
Навчання — це важлива та відповідальна місія. Дизайн у крутій ліцензії Batman допоможе відчути себе справжнім супергероєм і сміливо досягати своїх цілей.
Рюкзак Kite DC22-706S зовні:
- зручна ортопедична спинка із запатентованою системою Ergo Kids: повітропроникні м'які подушечки повторюють анатомічну форму спини, зменшуючи навантаження на хребет і поперек;
- широкі S-подібні лямки м'яко лягають на плечі, не спадають, сприяють підтримці правильної постави та запобігають виникненню втоми в плечах;
- знімний нагрудний ремінь, що фіксує рюкзак у правильному положенні: вага розподіляється рівномірно, рюкзак не бовтається під час ходьби;
- знімний поясний ремінь забезпечує додаткову підтримку та зниження навантаження;
- 1 містка передня кишеня, за розміром адаптована під ланчбокс або пенал;
- 2 бічні кишені на блискавці: для розміщення в них пляшечки або термоса;
- м'яка ущільнена ручка-переноска та текна ручка-петля для підвішування рюкзака за гачок;
- прогумоване посилене дно: не деформується під вагою підручників і легко миється;
- світловідбивні елементи з усіх боків – для видимості на дорозі в темну пору доби;
- високоякісні зносостійкі блискавки, приємні на дотик пулери з гумовим напиленням;
- декор: об'ємний гумовий бейдж, об'ємна підвіска, світловідбивний друк.
Рюкзак Kite DC22-706S всередині:
- 1 просторе основне відділення;
- кишеня для планшета з фіксувальним ремінцем на липучці, всередині оброблена плюшем для захисту екрана;
- кишеня з плюшем для телефона;
- органайзер для канцелярських дрібниць зі знімною ключницею;
- поле для персональних даних;
- ована міцна підкладка;
- значки-підказки для зручної навігації, що вказують призначення кожного відділення та кишені.
Матеріал: полиэстер. Тек і блискавки успішно пройшли випробування на зносостійкість і на розрив. Тканина вирізняється стійкістю до блякнення, довго зберігає первісний вигляд, а блискавки працюють легко та плавно.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite DC22-662-2 та сумка для взуття Kite DC22-601M у цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 934 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 2 620 ₴











