Шкільний пенал K22-680-4 виконаний із міцного поліестеру. Лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий і компактний: у об'ємному відділенні легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне приладдя для писання завжди буде під рукою.
Модель рекомендована для учнів середньої та старшої школи. Креативний дизайн сподобається підліткам. А разом із рюкзаком K22-816L-1 можна зібрати круту капсулу, щоб весь шкільний образ був бездоганний.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а блискавка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частим використанням на кожному уроці.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
- розмір: 19,5x8x3,5 см – компактний та легкий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – для довгої експлуатації;
- матеріал — зносостійкий поліестер, всередині — міцна ована підкладка;
- ний дизайн – можна зібрати круту капсулу з рюкзаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 175 ₴




