Рюкзак Kite K22-816L-4 (LED) виготовлений із міцного поліестеру. Легка, функціональна та наймісткіша модель у лінійці Kite Education Teens.
ний монохромний патерн доповнений лаконічним декором і трендовими світловідбивними блискавками.
Унікальна особливість моделі — світний LED-елемент, який працює в трьох режимах: постійне світіння, повільне та швидке миготіння.
Модель рекомендована для підлітків від 12 років і для дорослих. На зріст 145 – 175 см. У подарунок до рюкзака – ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K22-816L-4(LED) снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort — м'яка та комфортна, делікатно пом'якшує навантаження на спину;
- широкі S-подібні лямки зручно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- потайна кишенька для дрібниць у спинці;
- велика передня кишеня;
- 2 сітчасті бічні кишені на гумці, у яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос; i>м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості та практичності;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами;
- світловідбивні елементи – щоб бути помітним на дорозі в темну пору доби;
- декор: декоративне кріплення, світловідбивні блискавки, LED-пайпінг (кедер), підвіска на карабіні.
Рюкзак Kite K22-816L-4(LED) всередині:
- 2 місткі відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- кишеня з флісовою вставкою для телефона;
- органайзер для канцелярських дрібниць;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite K22-816L-4(LED) ідеально поєднується пеналом Kite K22-680-6.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
LED-елемент живиться від пальчикових батарейок типу АА. У разі дотримання рекомендацій з експлуатації пристрій пропрацює понад 3000 годин. Щоб змінити режим світіння, увімкнути або вимкнути, скористайтеся кнопкою перемикання. Ознайомтеся з докладною інструкцією й технікою безпеки на бирці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 800 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 420 ₴











