Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки-каталка розвивальний центр «Делюкс» призначені для дітей, які роблять перші кроки. Зручна ручка дає змогу триматися, вставати та ходити з опорою. Задні колеса обладнані гальмами для безпеки. Передня панель ходунків зроблена як сортер, що допомагає розвинути в малюка дрібну моторику, дає уявлення про форми. Навколо панелі розташовані кнопки, під час натискання на які дитина почує звуки різних тварин. Все це супроводжується світловими ефектами. Також на передній панелі малюк може покрутити тріскачку, натиснути на клаксон. У складеному вигляді іграшку можна використовувати для гри на підлозі. Під час зберігання вона не займає багато місця.
Підходить для дітей від 9 місяців.Іміє гальма на задніх колесах.На передній панелі розташований сортер і багато звукових і світлових сигналів.Складна конструкція спростить зберігання.
Підходить для дітей від 9 місяців.Іміє гальма на задніх колесах.На передній панелі розташований сортер і багато звукових і світлових сигналів.Складна конструкція спростить зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weina |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2122 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік дітей до, мис. | 18 |
| Вік дітей, цемес. | 9 |
| Вікова група | Від 9 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 3 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Підкатегорія | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Потребує збирання | Да |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893062021221 |
| ы | Weina |
- Ціна: 36 ₴






