Рюкзак Kite LK22-949M виконаний з міцного поліестеру. на молодіжна модель — популярний хіт стріт-стайлу та яскрава зірка шкільних коридорів! Рюкзак поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та в повсякденних справах.
Трендовий рюкзак у ліцензійному дизайні Likee ефектно доповнить , подарує відчуття легкості та комфорту.
Модель рекомендована для дітей від 9 до 12 років, на зріст 130-145 см.
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite LK22-949M снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort знижує навантаження на спину, дарує відчуття комфорту;
- широкі м'які лямки S-подібної форми – легкі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- об'ємна передня кишеня на блискавці, всередині якої — кишеня для телефона з флісом, що захищає екран, зручний органайзер для дрібниць і знімна ключниця;
- 2 невеликі передні кишені на блискавці;
- потайна кишеня в спинці – для важливих секретиків;
- бічна кишеня на гумці для невеликого термоса або пляшечки з водою;i>
- текна ручка-петля;
- практичне посилене дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з водовідштовхувальним просоченням, зручні пулери-підвіски;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: тканина з лазерним напиленням, голографічне лого.
Рюкзак Kite LK22-949M всередині:
- 1 просторе відділення;
- зручні роздільники для книг і зошитів із фіксувальною гумкою – для ідеальної організації простору та оптимального збалансовання ваги вмісту;
- кишеня для планшета з флісом для захисту екрана ґаджета;
- міцна ована підкладка сірого кольору;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак ідеально поєднується з пеналом Kite LK22-643. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 660 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 929 ₴











