
Сумка-бананка Education "Mortal Kombat", Kite (MK22-2564)
688 ₴
- В наявності
- Код: MK22-2564
Сумка-бананка Kite MK22-2564-1 виготовлена з міцного поліестеру. Найактуальніший аксесуар для підлітків і молоді, який дарує відчуття свободи та но доповнює образ. Незамінний супутник розмірених піших прогулянок, далеких і ближніх подорожей, екскурсій, велопрогулянок і шопінгу.
Сумка одночасно легка та містка, у ній поміщається все найнеобхідніше: телефон, навушники, документи, ключі та ін. Все, що має бути під рукою, завжди буде поруч. І більше жодних казусів, пов'язаних із випаданням речей із кишень штанів або незручним захаращенням рук.
Поясна сумка — на, компактна та легка. Бездоганно підходить для відпустки, поїздок або перельотів. Носити її можна на плечі, через плече або на поясі. Рекомендована для підлітків від 12 років і дорослих.
Сумка-бананка Kite MK22-2564-1 снаружи:
- якісний зносостійкий тек — міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь із фастексом легко налаштовується під зріст;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, плавно працює блискавка, зручні пулери;
- ний дизайн в ліцензії Mortal Kombat – щоб почуватися зіркою стріт-стайлу навіть у звичайний буденний день.
Сумка-бананка Kite MK22-2564-1 всередині:
- 1 відділення на блискавці – просторе та містке;
- внутрішня кишеня на блискавці – для найважливішого;
- ована підкладка — міцна та надійна.
Еталонна німецька якість зображена в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 170 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 688 ₴




