Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дошкільний Kite Kids K20-559XS-1 для дівчаток із чарівним котиком із серцем. Незамінний для поїздок, прогулянок і походів у дитячий садок. У рожевий рюкзак дівчинка зможе зібрати всі свої улюблені іграшки та дрібниці. Також підійде для учнів Нової української школи або як другий рюкзачок для походу на кухлі.
Рюкзак Kite Kids зовні:
- ущільнена спинка;
- м'які лямки регулюються за висотою та не тиснуть на плечі;
- м'яка ручка-петля для зручного перенесення;
- нагрудний ремінь щільно притискає рюкзачок до спини, щоб ранець не бовтався в русі;
- 2 бічні кишені на гумці, куди поміщається пляшечка для води та невеликий термос;
- посилене дно не прогинається й зберігає стійкість рюкзака;
- світловідбивні елементи нашиті з усіх боків, дитину видно в темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 1 основне містке відділення;
- 3 передних кармана;
- 1 внутрішня кишеня;
- колір підкладки: рожевий.
Виготовлений зі зносостійкого поліестеру, витримує навантаження на розриви, не блякне й надовго зберігає первісний вигляд. Надійні ремені та високоякісна фурнітура преміумкласу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 769 ₴











