
Рюкзак дитячий дошкільний Kids "Penguin", Kite (K20-563XS-1)
489 ₴
- В наявності
- Код: K20-563XS-1
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-іграшка Kite Kids K20-563XS-1 для діток дошкільного віку від 2 до 7 років у формі м'якого пінгвінчика. Йому з радістю можна довірити переноску особистих речей, а 2 кишеньки з боків надійно прикривають пухнасті крильця. Животик із білого хутра неймовірно м'який і такий приємний на дотик, а лапки під час натискання видають звук, ніби пінгвінчик вітає малюка. З таким рюкзачком цікаво ходити в садок і виходити на прогулянки.
Рюкзак Kite Kids зовні:
- м'які лямки регулюються під зріст дитини;
- ручка-петля для зручного перенесення;
- 2 бічні кишені на гумці, куди поміщається пляшечка для води та невеликий термос;
- світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака забезпечують видимість дитини в темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 1 основне відділення;
- 1 внутрішня кишеня;
- колір підкладки: рожевий.
Матеріал: зносостійкий, витримує навантаження на розриви. Тканина стійка до блякнення, тривалий час зберігає первісний вигляд і характеристики. Якісна фурнітура забезпечує надійну та плавну роботу замків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 200 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 24 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 489 ₴







