Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел Cosmo bike жовтий, паковання — картонна коробка.
Характеристики:
- колеса — 10 дюймів,
- матеріал коліс — EVA,
- рама — пластик,
- поворотне кермо,
- висота сидіння регулюється,
- максимальне навантаження — до 30 кг,
- вага виробу — 2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Колір | Жовтий |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Беговел |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 779 ₴


