Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K21-813M-4 виконаний із міцного поліестеру. Найлегша модель із приголомшливою функціональністю. Поєднує в собі велику місткість, продуманий внутрішній простір і комфортну ергономічну конструкцію.
ний дизайн із яскравою тасьмою й об'ємним раббер-нанесенням.
Модель рекомендована для підлітків від 9 до 12 років і для дорослих. (На зріст 130 - 145 см).
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K21-813M-4 снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort знижує навантаження на спину, дарує відчуття комфорту;
- широкі S-подібні лямки зручно лягають на плечі. Вони м'які та повітропроникні, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- передня кишеня на блискавці;
- 2 сітчасті бічні кишені на гумці, у яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос; i>потайна кишенька в спинці – для дрібниць;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості та практичності;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами-підвісками;
- світловідбивні елементи – для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: яскрава тасьма із шовкотрафаретним друком і люверсом; об'ємне раббер-нанесення; блискавка, запечатана світловідбивною тасьмою; 3D гумовий бейдж із лого.
Рюкзак Kite K21-813M-4 всередині:
- 2 місткі відділення;
- зручні роздільники для книг із фіксувальною гумкою;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- кишеня з флісовою вставкою для телефона;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка сірого кольору;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite K21-813M-4 ідеально поєднується з пеналом K21-643-1. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 720 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 299 ₴











