Рюкзак Kite K22-2578M-2 виконаний з міцного поліестеру. Мила, славна та неймовірно гарненька модель у популярній японській естетиці kawaii. Рюкзачок зачаровує ніжністю колірних поєднань і чарівним декором, який не залишить байдужою жодну дівчинку-підлітка. З прозорої кишеньки виглядає няшне біле ведмежатко, а сусіднє «віконце» наповнене розсипом м'яких помпонів, яких так і хочеться пожм'якшувати.
Рюкзак зручний, компактний і дуже місткий! Усередині та зовні багато кишень – щоб весь його вміст зберігалося в бездоганному порядку та було зручно розкладене «по поличках».
Модель рекомендована для дітей 9-12 років, на зріст 130-145 см. Вона ефектно доповнить і стане улюбленим аксесуаром для школи та прогулянок містом.
Рюкзак Kite K22-2578M-2 снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort з м'якими подушечками знижує навантаження на спину, дарує відчуття легкості та комфорту;
- широкі м'які лямки S-подібної форми – легкі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- передня кишеня з м'якою флісовою підкладкою для окулярів;
- 3 фронтальні кишені, 2 з яких прозорі (на тракторній блискавці), а 1 текна застібається за допомогою ремінця на клямці;
- 2 еластичні бічні кишені – для термоса або пляшечки з водою;</li>
- потайна кишеня на спинці – для важливих секретиків;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині та текна петля;
- посилене дно — практичне та стійке;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки та зручні пуллери-підвіски;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: прозорі кишені, помпони та м'яка іграшка в комплекті; текні нашивки; 3D раббер бейдж зі світловідбивною окантовкою.
Рюкзак Kite K22-2578M-2 всередині:
- 2 місткі відділення;
- роздільники для книг і зошитів із фіксувальною гумкою – для ідеальної організації простору та оптимального збалансовання ваги вмісту;
- кишеня з флісом для планшета для захисту екрана ґаджета;
- кишеня з флісовою підкладкою для телефона;
- органайзер для канцелярії та дрібниць;
- кишеня на блискавці;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 822 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 796 ₴











