
Пенал без наповнення Education "tokidoki" 1 відділення, Kite (TK22-662)
399 ₴
- В наявності
- Код: TK22-662
Пенал Kite TK22-662 — компактний, ний і дуже зручний. Він допоможе дитині бути зібраною та організованою на кожному уроці. Об'ємне відділення вмістить усе необхідне на заняттях приладдя для писання й канцелярські дрібниці. Щоб усередині завжди був лад, передбачений лаконічний внутрішній органайзер на 5 предметів із фіксувальною гумкою.
Модель рекомендована для учнів початкової школи віком 6-8 років.
ний дизайн в ліцензії tokidoki ідеально поєднується з рюкзаком Kite TK22-700M (2p) і сумкою для взуття TK22-600M. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює чарівний шкільний комплект, який цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, надовго зберігаючи первісну яскравість. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 містке відділення – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
- органайзер на 5 предметів — для підтримки порядку всередині пенала;
- розмір: 21x8,5x4,5 см – компактний та місткий;
- застібка — блискавка: якісна та надійна;
- матеріал зовні — міцний зносостійкий поліестер;
- всередині – міцна ована підкладка;
- привабливий дизайн у улюбленій ліцензії школярок tokidoki;
- можна зібрати ефектний капсульний комплект із рюкзаком та сумкою для взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 86 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 399 ₴



