Пенал Kite LP22-622 допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою. Ідеальна модель для учнів початкової школи віком від 6 років: наймісткіша та найзручніша для першоклашок.
Все необхідне — в одному пеналі! Адже на заняттях діти не тільки пишуть, а також розфарбовують, вирізають і малюють. Пенал із двома додатковими закотами та практичним внутрішнім органайзером вмістить весь базовий набір канцелярії на кожен день. Так зручно, коли всі необхідні канцтовари завжди під рукою.
У пеналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, лінійка, фломастери, ножиці, гумка та стругачка: кожен предмет залишатиметься на своєму місці, акуратно зафіксований еластичною гумкою.
Привабливий дизайн у наймилішій дитячій ліцензії My Little Pony ідеально поєднується з рюкзаком Kite LP22-501S і сумкою для взуття LP22-600M. Крута капсула в єдиному дизайні цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Кожна деталь пенала виготовлена бездоганно. Принт не тьмяніє та довго зберігає первісну яскравість. Внутрішнє ПВХ-покриття легко очищається від забруднень. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення з 2 закотами – щоб все необхідне завжди було під рукою;
- гумки для фіксації канцелярського приладдя — для ідеального порядку всередині пенала;
- тканинна окантовка забезпечує захист крайки;
- розмір: 20x14x3,7 см — наймісткіший;
- міцні матеріали та надійна фурнітура — гарантія довгої експлуатації;
- картонні вкладки з розкладом і таблицею множення – щоб усе найважливіше було перед очима;
- матеріал зовні — міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішнє оздоблення — практичне ПВХ-покриття;
- ліцензійний дизайн My Little Pony підніматиме настрій на кожному уроці;
- можна зібрати круту капсулу з рюкзаком та сумкою для взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 206 г |
| Висота | 3.7 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 380 ₴





