Каркасний ортопедичний рюкзак Kite K22-531M-1 виконаний з міцного поліестеру. Унікальна модель «росте» разом із дитиною й довше тішитиме свого власника зручністю, функціональністю і якістю. Рюкзак слугуватиме учневі з 1 по 4 клас і збереже поставу здоровою.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR для школярів 6-10 років, зростом від 130 до 145 см.
Трендова форма «черепашка» — на та лаконічна. Ущільнена передня панель широко відкривається для зручного виймання шкільного приладдя.
Каркасна форма допомагає непосидам систематизувати речі та з першого класу привчає до ладу. Завдяки стійкому щільному коробу рюкзак чудово тримає форму. Стінки не мнуться й не прогинаються, а отже — зошити надійно захищені від зам'ят і пошкоджень.
Рюкзак дарує дитині відчуття комфорту, а батькам — спокій за те, що шкільний аксесуар дитини — якісний, надійний і безпечний. Кожна модель Kite проходить випробування на міцність матеріалів і зносостійкість фурнітури.
Котики, бантики, серця, ніжні кольори: ідеальний дизайн для дівчинки надихне малятку ходити до школи із задоволенням.
Рюкзак K22-531M-1 снаружи:
- ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими повітропроникними подушечками, які пом'якшують навантаження на спину;
- широкі м'які лямки анатомічної S-подібної форми комфортно лягають на плечі та сприяють підтримці правильної постави;
- система регулювання спинки під зріст дитини — рюкзак буде зручним навіть коли дитина підросте;
- знімний нагрудний ремінь — бере участь у правильному розподілі ваги та фіксує рюкзак у зручному положенні;
- знімний поясний ремінь забезпечує додаткову підтримку та зниження навантаження;
- ущільнена ручка-переноска та ручка-петля для підвішування на гачок;
- прогумоване посилене дно з ніжками — стійке та легко очищається вологою серветкою;
- бічні кишені на гумці для пляшечки або термоса;
- світловідбивачі з усіх боків виробу — для безпеки на дорозі в темну пору доби;
- високоякісні зносостійкі блискавки, тактильно приємні пуллери з гумовим напиленням;
- декор: фактурна аплікація з плюшу, об'ємна пухнаста підвіска, 3D раббер бейдж.
Рюкзак K22-531M-1 всередині:
- 2 просторих відділення на блискавці;
- зручний фіксатор-гармошка — система роздільників для книг і зошитів — забезпечує лад, відіграє важливу роль у правильному розподілі ваги;
- сітчаста кишеня на гумці, адаптована під розмір пенала або ланчбокса;>
- кишеня для телефона, ключниця та органайзер для канцелярських дрібниць;
- відділення з плюшем для планшета;
- міцна ована підкладка;
- поле для персональних даних.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite K22-622-13 та сумка для взуття Kite K22-601M-5 у цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1050 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 2 895 ₴











