
Пенал без наповнення Education "DC Comics" 3 відділення, Kite (DC22-692)
454 ₴
- В наявності
- Код: DC22-692
Шкільний пенал Kite DC22-692 — ефектна модель із трьома відділеннями на блискавці. Поєднує в собі чудову місткість, незвичайний дизайн і компактний розмір. Пенал дуже зручний і ьний: відділення розташовані в ньому по колу. Основне відділення — найбільш містке, 2 інші — менше. Така організація внутрішнього простору дає змогу розмістити в одному пеналі все необхідне — від письмового приладдя до важливих дрібниць — і підтримувати канцелярію в порядку. Для зручності передбачена текна ручка-петля, за допомогою якої пенал зручно діставати та носити. Модель рекомендована для дітей і підлітків від 9 років і старших.
ний дизайн у популярній ліцензії Birds of Prey підніматиме настрій на уроках і мотивуватиме вчитися з натхненням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком DC22-905M і сумкою для взуття DC22-600L, створіть крутий шкільний лук як зі сторінки модного журналу.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а блискавка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до активного шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 3 відділення на блискавці — 1 велике та 2 менше;
- розмір: 19х7х6,5 см – компактний та місткий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- матеріал — зносостійкий поліестер;
- всередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн — можна скласти круту капсулу з рюкзаком і сумкою для взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
- Ціна: 454 ₴






