
Пенал без наповнення Education "Snoopy" 3 відділення, Kite (SN22-665)
437 ₴
- В наявності
- Код: SN22-665
Шкільний пенал Kite SN22-665 — легкий, компактний і супер-місткий пенал для середньої та старшої школи. Він ідеально підійде для тих, хто любить, щоб усе зберігалося впорядковано та «по поличках». В одному основному відділенні ховаються аж 5 внутрішніх, з яких 1 — на блискавці. Тільки уявіть, як зручно в ньому зберігати різні типи писальних речей, закладки, стикери, гумки, стругачки та інші корисні дрібниці. Завдяки продуманій конструкції, при цьому вдосталь відділень, модель вирізняється легкою вагою й компактним розміром.
ний дизайн у популярній ліцензії Peanuts Snoopy сподобається всім шанувальникам коміксів і мультфільмів. Зберіть капсульну колекцію в єдиному стилі з рюкзаком SN22-905M і сумкою для взуття SN22-600L, створіть неперевершений шкільний лук.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Кольори надовго збережуть свою насиченість, блискавки потішать плавною роботою. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення — закривається блискавкою;
- 5 внутрішніх відділень, 1 з яких – на блискавці;
- розмір: 20x10x3 – компактний та місткий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура — запорука довгої експлуатації;
- матеріал — зносостійкий поліестер, всередині — міцна підкладка;
- ний дизайн – можна зібрати круту капсулу з рюкзаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 80 г |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
- Ціна: 437 ₴



