Каркасний рюкзак Kite K22-555S-2 — ортопедична модель із міцного поліестеру, що поєднує в собі компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які поповнюють ряди першокласників із шестирічного віку. Тому він найлегший і наймініціалізований із каркасних рюкзаків. Ідеально підходить для першоклашок.
Трендова модель «черепашка» з плавним обтічним силуетом — справжній бестселер для початкової школи. ний лаконічний дизайн і чудова функціональність рюкзака не залишилися непоміченими: 555-тя модель — беззаперечний суперхіт і зірка шкільних лінійок. Батьки можуть бути спокійними: цей рюкзак подбає про поставу дитини. А учнів потішить ефектне оформлення ранця.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR. Завдяки продуманій до дрібниць ортопедичній конструкції рюкзак рівномірно розподіляє вагу, знижує навантаження на плечі, спину та поперек. Рекомендований для дітей зростом від 115 до 130 см.
Цей рюкзак — немов ніжна зірочка, яка зачаровує своїм м'яким сяйвом і плавними переливами відтінків. Трендова модель із голографічної тканини поєднує в собі ефектні футуристичні ноти з чарівною атмосферою казки. Рюкзак немов втілився з найзаповітніших дитячих мрій, з ним кожен похід до школи буде цікавим і радісним.
Рюкзак Kite K22-555S-2 снаружи:
- ортопедична спинка із запатентованою системою Ergo Kids: м'які повітропроникні подушечки, які повторюють природні вигини спини, знижуючи навантаження на поперек;
- анатомічні широкі лямки S-подібної форми, що запобігають виникненню дискомфорту в плечах;
- знімний нагрудний ремінь надійно фіксує рюкзак, беручи участь в правильному розподілі ваги;
- знімний поясний ремінь забезпечує додаткову підтримку та зниження навантаження;
- ущільнена ручка-переноска та ручка-петля для зручного підвішування за гачок;
- 2 бічні кишені з еластичної сіточки для пляшечки з водою або термоса;>
- посилене гумове дно з ніжками з міцного морозостійкого матеріалу: легко очищається простою вологою серветкою;
- світловідбивачі з усіх боків виробу для безпеки на дорозі в темну пору доби;
- декор: сяйна голографічна тканина, прозора підвіска з блискітками, 3D раббер бейдж.
Рюкзак Kite K22-555S-2 всередині:
- 1 просторе основне відділення;
- внутрішні роздільники для підручників і зошитів з еластичним фіксатором: завдяки продуманій системі, підтримує баланс ваги та допомагає підтримувати лад усередині рюкзака;
- відділення для телефона або планшета обладнане внутрішнім оздобленням з плюшу, яке захищає екран;
- сітчаста кишеня на гумці для ланчбокса або пенала;
- картка для персональних даних;
- система значків-покажників для зручної навігації (підказують дитині, для чого призначена кожна кишенька та роздільник);
- міцна ована підкладка.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite K22-621-7 та сумка для взуття Kite K22-600M-7 в цьому ж дизайні.
Матеріал: полиэстер. Короб: ущільнений картон. Рюкзак пройшов випробування на міцність матеріалів і зносостійкість фурнітури. Високоякісні блискавки, міцний тек: кожна деталь продумана до дрібниць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 814 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 2 480 ₴











