
Пенал без наповнення "tokidoki" 1 відділення з кишенею, Kite (TK22-599-1)
539 ₴
- В наявності
- Код: TK22-599-1
Шкільний пенал Kite TK22-599-1 — суперзручна, містка та на модель для середньої школи. У об'ємному відділенні на блискавці помістяться все найнеобхідніше канцелярське приладдя.
Усередині пенала розташований зручний органайзер для писального приладдя з гумкою на 9 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний лад. Додаткова вкладка допоможе раціонально розмістити всі канцелярські предмети. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
ний дизайн у трендовій ліцензії tokidoki подарує натхнення для успішного навчання. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком TK22-8001M-1, щоб шкільний лук був бездоганним.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка та прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб усе необхідне помістилося;
- органайзер із фіксувальною гумкою на 9 предметів – для ідеального порядку;
- розмір: 22x8,5x4,5 см – компактний, місткий, прекрасно поміщається в рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцні матеріали та надійна фурнітура — запорука довгої експлуатації;
- ний дизайн – можна зібрати круту капсулу з рюкзаком та пеналом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 150 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | Чорний |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 539 ₴




