
Мини-рюкзачок Education, Kite (ТК22-2591)
443 ₴
- В наявності
- Код: ТК22-2591
Міні-рюкзачок TK22-2591 виконаний з міцного поліестеру. Модний і прикольний, з епатажним оформленням і незвичайною мініатюрною формою. Зухвалий суперхіт і улюблена модель підлітків, які люблять бути в центрі уваги.
Крихітний рюкзачок-підвіска – трендовий аксесуар, який можна носити окремо як самостійний елемент гардероба, а також – пристібати до базового рюкзака або одягу. У нього дуже зручно складати навушники або важливі дрібниці, використовувати як гаманець, монетниця або ключниці.
Барвистий ліцензійний дизайн tokidoki заворожує з першого погляду. Він яскравий, сміливий і креативний. Надає образу перчинку та поліпшує настрій.
Особливості моделі TK22-2591:
- 1 компактне відділення;
- знімні регульовані лямки на карабінах;
- карабін для пристібання до рюкзака або одягу;
- всередині — міцна ована підкладка
- ефектний дизайн в ліцензії tokidoki з високоякісним 3D-принтом.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 122 г |
| Висота | 10.5 см |
| Глибина | 4 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 0.35 л |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 443 ₴


