
Рюкзак шкільний каркасний Education "Adventure", GoPack (GO20-5001S-16)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: GO20-5001S-16
Ортопедична спинка Ergo Kids, прогумована ручка, ручка-петля, надійні блискавки, посилене дно, 1 відділення, внутрішні роздільники, 2 бічні кишені, 1 передня кишеня, світловідбивні елементи
Рекомендований вік, років: 6-8
Розмір, см: 34х26х13
Вага, г: 900
Об'єм, л: 11
Матеріал: поліестер
Каркасний рюкзак GoPack GO20-5001S-16 на вік 6-8 років. Дизайн виготовлений у дусі пригод. Час, час збиратися та вирушати назустріч новим відкриттям.
Особливості рюкзака:
- ортопедична спинка Ergo Kids рівномірно розподіляє навантаження на спину, не дає сутолитися під час ходьби;
- прогумована ручка;
- ручка-петля;
- одне велике містке відділення для приладдя, канцелярії та інших речей;
- внутрішні роздільники підтримують лад у рюкзаку;
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою та термоса;
- 1 передний карман;
- ущільнене дно не прогинається під вагою приладдя;
- колір: темно-синій, сірий.
Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно. Світловідбивні елементи зроблять носія рюкзака видимим на дорозі в темну пору доби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 066 ₴









