Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний рюкзак GO22-5001S-1 — це шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою для дівчаток 6-8 років, зростом від 115 до 130 см. Забарвлення зоряного неба зачаровує з першого погляду. Прекрасна принцеса-єдиноріг і пухнаста підвіска перетворюють рюкзак на аксесуар, з яким із задоволенням бежеш до школи не тільки вчитися, а й спілкуватися з подружками.
Особливості рюкзака GO22-5001S-1:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної тканини.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна прогумована ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- У рюкзаку одне велике містке відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та гумка допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня кишеня для пенала;
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.
Що сподобається дітям:
Гарний колір, 3D-друк із єдинорогом на кришці рюкзака. Пухнаста хутряна підвіска й об'ємний бантик ефектно доповнюють композицію.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно;
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців;
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби;
- Дно рюкзака щільне, прогумоване — чудово витримує вагу книг і добре миється;
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
GO22-5001S-1 — це рюкзак, який стане для дитини справжнім другом і задовольнить вимоги батьків у якості, функціональності та безпеці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 980 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 600 ₴











