Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівкаркасний ортопедичний рюкзак GO21-165M-3 — це просто знахідка для дівчинки 6-10 років (зростом від 130 до 145 см). Дитині рюкзак сподобається ним і яскравим дизайном, а батькам — якістю й продуманим функціоналом.
Особливості рюкзака GO21-165M-3:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної тканини.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- на обтічна форма «черепашка» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії — поміститься все й навіть трішки більше.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії й безліч кишеньок допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.li>
l>
Що сподобається дітям:
Неможливо не закохатися в ніжно-лавандовий колір рюкзака, його небесно-блакитні блискавки та декор у формі ної зайчики в окулярах. Окуляри у формі сердечок переливаються на світлі. А підвіска у формі зірочки на передній панелі ще раз підкреслює — господиня цього рюкзака справжня зірка!
На що варто звернути увагу батькам:- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками. Завдяки цьому дно менше бруднується й не прогинається під вагою книг.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
Шкільний рюкзак GO21-165M-3 допоможе дівчинці почуватися впевненіше, знайти теми для розмов із подружками. Висока якість рюкзака витримає й шкільні уроки, і галасливі веселі зміни, а яскравий дизайн завжди поліпшить настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 900 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 1 922 ₴







