Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO22-162L-6 — супермістка модель для школи, університету та міста. У нього 3 основні відділення, зручні кишені, практичне забарвлення та чудова якість. ний рюкзак підійде підліткам 13-17+ років (зростом від 145 до 175 см). Ідеальний варіант для активної молодої людини з масою захоплень.
Особливості рюкзака GO21-162L-6:
- Анатомічна спинка, яка піклується про правильну поставу.
- Широкі та зручні лямки, м'яка ущільнена ручка піклуються про максимальний комфорт під час експлуатації рюкзака.
- 3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії або інших речей.
- Всередині: кишеня для ноутбука або планшета.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.>
- Дизайн рюкзака та його патерн легко впишеться в будь-який , підійде як під зимовий, так і під літній одяг.
На що ще варто звернути увагу:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Дно рюкзака ущільнене.
- Основний матеріал: міцний поліестер, який стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка теж виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
Міський рюкзак GO22-162L-6 — це практична та добротна модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей або прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний — рюкзак стане надійним супутником і частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 630 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 363 ₴











