Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак GO21-147M-1 — це легка та на модель для дівчини (13-17+ років, зріст від 145 до 175 см). Свіжий, яскравий і позитивний кораловий колір знову на піку популярності в настоюваному сезоні. Можна поєднувати як із спокійною базовою гамою, так і з яскравими відтінками. Функціонал і продумане внутрішнє наповнення рюкзака дає змогу розглядати цей аксесуар і як рюкзак для старшої класички або студентки, і як варіант для поїздок, подорожей, прогулянок.
Особливості рюкзака GO21-147M-1:
- Щільна спинка, яка добре прилягає й тримає форму рюкзака.
- Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати в руці.
- Широкі лямки сприяють рівномірному розподілу ваги рюкзака.
- Світловідбивні елементи безпеки на дорозі в темну пору доби.
- 1 містке відділення з кишенею для ноутбука й органайзером.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- Посилене дно для стійкості рюкзака.
На що ще варто звернути увагу:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Основний матеріал: міцна канва, яка має ний вигляд та добре чиститься.
- Підкладка виготовлена з поліестеру практичного темно-сірого кольору.
Міський рюкзак GO21-147M-1 — це легкий рюкзак, який легко стане частиною стилю та впорається із завданнями з зберігання й перенесення речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 460 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 27.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 579 ₴







