Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокати Micro - алюмінієві двоколісні скутери розроблені швейцарським ом Micro.
Завдяки своїм великим колесам діаметром 200 мм самокат Мікро ідеально підходить для прогулянок по місту та за його межами.
- Оснащений складним механізмом.
- Завдяки підніжці самокат можна залишити у вертикальному положенні.
- Телескопічна стійка самоката дозволяє регулювати висоту керма у межах 72 - 102 см.
- Діаметр коліс самоката - 200 мм.
- Максимально допустиме навантаження - 100 кг.
Колір: чорний.
Рекомендовано для осіб від 14 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швейцарія |
- Ціна: 7 015 ₴










