Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат MICRO серії 'Flex' – СИНІЙ - унікальний самокат з гнучкою декою.
Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар.
Самокат - це не лише активне фізичне навантаження. Катаючись на самокаті, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію і моторику. Тому самокат має бути високотехнологічним і безпечним.
- Дека даної моделі виконана з високоякісного композитного гнучкого матеріалу, до складу якого входить скловолокно і дерево. Це забезпечує плавну та комфортну їзду та дозволяє поглинати вібрацію від невеликих нерівностей.
- Колеса даної моделі мають найбільший діаметр (200 мм) з усієї лінійки двоколісних самокатів Micro. Це сприяє швидкому набору швидкості та плавному катанню.
- Самокат Micro Flex 200 також оснащений удосконаленою системою гальмування.
- Рама самоката виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, має складний механізм та підніжку для вертикальної парковки.
- Спеціальна антиковзна наклейка на деці робить катання ще зручнішим.
- Поліуретанові колеса з підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму.
- Самокат складається.
Характеристики:
- самокат підходить для підлітків та дорослих, максимальне навантаження на раму 100 кг
- діаметр коліс 200 мм
- рульова телескопічна стійка регулюється по висоті (63-93 сm)
- складана рама
- вага самоката – 5 kg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швейцарія |
- Ціна: 6 475 ₴











