Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка Toomies Jurassic World Анкілозавр — динозавр готовий до пригод і створений для заохочення розвивальних ігор малюків від 12 місяців.
У барвистого та міцного анкілозавра складна броня — чотири різні кільця, які з'єднуються тільки якщо їх опустити зверху в правильному порядку, що ідеально підходить для розвитку логічного мислення та навичок розв'язання проблем. Вилуплений із яйця динозавр їздить верхом на каталці: вразьте його та почуєте миле гарчання! Потягніть маму-динозавра за мотузку, щоб залучити малюка до повзання.
Коли дитина почне ходити, вона може взяти каталку на прогулянку. Під час руху динозавр розхитується з боку в бік, колеса гасять, а хвіст наповнений шелесткими намистинами.
Каталка Toomies Jurassic World Анкілозавр виготовлена з якісного безпечного пластику, не вимагає батарейок і підходить для хлопчиків і дівчаток від 1 року.
У барвистого та міцного анкілозавра складна броня — чотири різні кільця, які з'єднуються тільки якщо їх опустити зверху в правильному порядку, що ідеально підходить для розвитку логічного мислення та навичок розв'язання проблем. Вилуплений із яйця динозавр їздить верхом на каталці: вразьте його та почуєте миле гарчання! Потягніть маму-динозавра за мотузку, щоб залучити малюка до повзання.
Коли дитина почне ходити, вона може взяти каталку на прогулянку. Під час руху динозавр розхитується з боку в бік, колеса гасять, а хвіст наповнений шелесткими намистинами.
Каталка Toomies Jurassic World Анкілозавр виготовлена з якісного безпечного пластику, не вимагає батарейок і підходить для хлопчиків і дівчаток від 1 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.39 кг |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E73410 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 12 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | Jurassic World |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | платформа |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5011666734104 |
| ы | Toomies |
- Ціна: 10 ₴







