Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна дошка для малювання Megasketcher рожева має унікальний екран, що дає змогу художникам-початківцям малювати чіткі зображення. Малюнки швидко зникають завдяки важелю-ластику. Є ручка для малювання, а також чотири фігурні штампи.
Юні художники можуть малювати без паперу. Додайте візерунки до шедевра за допомогою 4 магнітних штампів, що входять до комплекту. Просто витріть екран за допомогою повзунка, щоб почати заново. Дошка має міцну рожеву оправу.
Особливості
• Ручкою можна малювати як товсті, так і тонкі лінії.
• Повзунок збоку дає змогу очистити малюнок і почати все спочатку.
• Ручка під'єднана до дошки мотузкою, щоб не загубити.
• Чудова іграшка для дому та дороги: у машині, літаку або поїзді.
• У комплекті: дошка для малювання, 4 фігурні штампи, 1 спеціальна ручка.
Магнітна дошка Megasketcher від TOMY підходить хлопчикам і дівчаткам від 3 років.
Юні художники можуть малювати без паперу. Додайте візерунки до шедевра за допомогою 4 магнітних штампів, що входять до комплекту. Просто витріть екран за допомогою повзунка, щоб почати заново. Дошка має міцну рожеву оправу.
Особливості
• Ручкою можна малювати як товсті, так і тонкі лінії.
• Повзунок збоку дає змогу очистити малюнок і почати все спочатку.
• Ручка під'єднана до дошки мотузкою, щоб не загубити.
• Чудова іграшка для дому та дороги: у машині, літаку або поїзді.
• У комплекті: дошка для малювання, 4 фігурні штампи, 1 спеціальна ручка.
Магнітна дошка Megasketcher від TOMY підходить хлопчикам і дівчаткам від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вага | 1.27 г |
| Висота | 36 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 46 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T6484 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЭД | 9610000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Ірландія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 5011666064843 |
| ы | Megasketcher |
- Ціна: 1 647 ₴




