Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
- Байк оснащений пінними колесами, що робить їзду комфортнішою, м'яким сидінням, яке регулюється по висоті, жорсткою рамою із високоякісного пластику.
- Рукоятки керма прогумовані, завдяки цьому дитина міцно тримається за них.
- Виделка заднього колеса складається, це дуже зручно для транспортування беговела.
- Висота сидіння регулюється: 32 см, 35 см, 38 см.
- Відстань між осями 57 см.
- Максимальна вага 30 кг.
- Висота від підлоги до керма 52 див.
- Жорстка рама (високоякісний пластмас);
- М'які колеса (безшумні колеса із піни).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 52 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 82 см |
| Колір | Синій |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Беговел |
- Ціна: 889 ₴


