Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне крісло-шезлонг для плавання незвичайної форми і більше схоже на плюшку. Воно ергономічне, добре підтримує і стегна та спину. Крім того, крісло забезпечене двома підсклянниками, щоб завжди мати при собі напої, та двома міцними, пластиковими ручками.
Максимальне навантаження – 100 кг. Розмір 152х99 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Вініл |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | На вулиці |
- Ціна: 379 ₴






