За рахунок вбудованого продуктивного USB насоса INTEX 64114 довжиною 203 см, шириною 152 см і висотою 30 см можна надути або здути за лічені хвилини. Текстура верхнього покриття виконана Таким чином, що постільна білизна не зісковзує з неї.
Для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркасу. Перегородки виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія передбачає використання великої кількості високоміцних волокон для виготовлення перегородок, які не витягуються та не деформуються в процесі експлуатації матраца. Тим самим забезпечується жорсткість та стабільність його каркасу. Тому матрац не минає і не продавлюється протягом усього терміну служби.
У складеному вигляді Intex 64114 не займе багато місця у шафі чи багажнику машини.
Характеристики
- Тип: надувний матрац
- Матеріал: ПВХ з велюровим покриттям
- Товщина матеріалу: 0,38/0,53 мм
- Максимальне навантаження: 272 кг
- Колір сірий
- Довжина: 203 см
- Ширина: 152 см
- Висота: 30 см
- Габарити (ДxШxВ): 203 x 152 x 30 см
- Вага: 5,5 кг
- Внутрішня система: Dura-Beam Standart
- Насос: вбудований електронасос від USB
- Енергоспоживання: Від будь-якого джерела живлення USB 5 В з номінальним струмом 2 А і вище, включаючи зарядні пристрої для смартфонів, автомобільні зарядні пристрої USB на 12 В або портативні блоки живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 2 299 ₴






