Розмір 152*203*42 см
У комплекті: Надувне ліжко
Вбудований електронасос 220 В
Інструкція
Самоклеюча латка
Сумка для зберігання та перенесення
Вага в упаковці: 6,77 кг
Двоспальне надувне ліжко серії Dura Beam виготовлене за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки виготовлені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого ліжко стає набагато міцнішим і легшим.
Завдяки новій технології практично виключено розрив внутрішніх перегородок, ліжко стало стійким і стабільним навіть при одночасному розміщенні кількох людей, значно зросла надійність і довговічність виробу.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизною, і водночас легко чиститься.
Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати його пружність.
За відсутності електрики ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташований отвір для підключення механічного насоса.
У комплект входить сумка для перенесення ліжка та самоклеюча латка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 2 299 ₴






