Односпальне надувне ліжко Інтекс 64166 із серії Dura-Beam Plus однозначно гідне вашого вибору. Дана серія надувних меблів має низку переваг - ми розповімо вам про всіх по порядку.
Надійність та довговічність надувного ліжка забезпечують внутрішні волокна підвищеної міцності, які зберігають свою форму через рік.
Вельветова поверхня ліжка нагадує велюр. Матеріал приємний на дотик і покриває надувне ліжко і зверху, і з боків. А блакитний колір поверхні надає своєї атмосфери легкості та комфорту.
Ліжко має додаткове кільце знизу, що робить його вищим. І за рахунок цього стабільнішою. Також ви будете захищені від холодної підлоги, якщо вирішите використовувати ліжко у неопалюваному приміщенні або на природі.
Ліжка цієї серії оснащені якісним вбудованим насосом, який працює від електрики. Для того, щоб надути ліжко, Вам знадобиться лише 2 хвилини. Вона також легко здувається за допомогою насоса.
За відгуком наших клієнтів - купити надувне ліжко Intex 64166 буде гарним рішенням, якщо ви шукайте надійне та комфортне вирішення спального питання.
Серія Серія: Dura-Beam™ класична
Серія: стандарт
Сірий колір
Внутрішня будова
Максимальне навантаження: 126 кг
Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
Фіксація конструкції: підтримка нижній контур, поздовжня, вертикально-балкова
Покриття: "Ультра плюш"
Щільність матеріалу: 0.35 мм Товщина покриття: 0.15
особливості:
Технічні характеристики:
✓ працює від мережі 220-240 V;
✓ функція надування/здування;
✓ окреме місце для кабелю
Упаковка
Упаковка: повнокольорова коробка
Вага упаковки: 6.77 кг
Об'єм упаковки: 0.028 куб.м
коробка 37*32*18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 1 679 ₴





