За рахунок продуктивного електронасоса, що йде в комплекті, за лічені хвилини можна організувати спальне місце довжиною 191 см шириною 99 см і висотою 33 см. Текстура верхнього покриття виконана Таким чином, що постільна білизна не зісковзує з неї.
Для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркасу. Перегородки виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість та стабільність її каркасу. Тому ліжко не минає і не продавлюється протягом усього терміну служби.
Ліжко Intex 67766 у складеному вигляді не займе багато місця у шафі чи багажнику машини.
Характеристики:
- Тип: надувне ліжко
- Колір сірий
- Матеріал: ПВХ з велюровим покриттям
- Товщина матеріалу: 0,38/0,53 мм
- Максимальне навантаження: 136 кг
- Довжина: 191 см
- Ширина: 99 см
- Висота: 33 см
- Габарити (ДxШxВ): 191 x 99 x 33см
- Вага: 5,7 кг
- Внутрішня система: Dura-Beam PLUS
- Насос: вбудований електронасос
- Продуктивність насоса: 450 л/хв
- Енергоспоживання: 35 Вт
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 18,5 х37, 5х34 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 2 339 ₴






