Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний, із багатошарового вінілу, його важко пошкодити піском або дрібними камінчиками. Ця модель одна з небагатьох, верх якої тканинний, а не велюровий. Така поверхня значно щільніша і надійніша, її простіше вимити або почистити.
Особливо важлива водонепроникність товару, можна позасмагати та поплавати у водоймі. Матрац пружний, швидко надувається, у зібраному вигляді компактний та легкий.
Товар по праву називають кемпінговим. Він спеціально розроблений для непростих умов походу на природу, через матрац у наметі не пробереться із землі холод та вогкість.
Насос купується окремо.
Характеристики:
- Тип: надувний матрац для кемпінгу
- Матеріал: ПВХ з тканинним покриттям
- Товщина матеріалу: 0,38/0,52 мм
- Колір: сіро-блакитний
- Максимальне навантаження: 272 кг
- Довжина: 193 см
- Ширина: 127 см
- Висота: 24 см
- Габарити (ДxШxВ) 193x127x24 см
- Вага: 3,5 кг
- Насос: купується окремо
- Упаковка: картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 127 мм |
- Ціна: 1 199 ₴






