Intex 64150 серії Pillow Rest Classic Bed - незамінна річ для відпочинку вдома або на природі. Ідеально застосовувати для облаштування додаткового ліжка з нагоди приїзду гостей. Накачування матраца повітрям дає можливість індивідуально відрегулювати м'якість, покриття поверхні красивим, приємним при торканні велюровим матеріалом перешкоджає ковзанню простирадлом. Виконане в спокійному темно-сірому кольорі, виріб естетично впишеться в інтер'єр кімнати.
Переваги:
- Особливість даної серії матраців при загальній висоті матраца 25 см - є підголовник висотою 30 см.
- Водонепроникна тканинна поверхня полегшує чистку надувного ліжка. Невеликі розміри сприяють зручності при транспортуванні і зберіганні.
- Легка чистка, безперешкодна транспортування, швидка організація комфортного місця для сну - ідеальні характеристики для використання матраца в період відпочинку на пікніку. Наявність універсального клапана допускає надування насосом Intex будь-якої моделі.
Конструкція за технологією Dura Beam
Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великого числа високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца чи ліжка. Тим самим забезпечується твердість і стабільність усього каркаса. Тому матрац не промінается і не продавлюється протягом усього терміну служби. Це забезпечує сприятливий здоровий сон і відпочинок. Так само, хвилі, створені перегородками, в новій моделі менш глибокі, а отже матрац став більш комфортним.
Комплектація:
- Матрац надувний;
- Насос для накачування вбудований електричний;
- Сумка-чохол;
- Інструкція;
- Підголовник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 1 999 ₴





