
Надувний чорний полуторний матрац з вбудованим насосом Intex, 137х191х25 см (64148)
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 64148
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велюр ліжко надувна Intex 64148 відмінно підійде для відпочинку вдома або на дачі. Може використовуватися в наметах, на водоймах, а також у якості ліжка /
Виготовлений з високоміцного водонепроникного ПВХ. Має Флокірована покриття. Полуторний.
Спущений і складений матрац займає мінімум місця. Надувається за допомогою вбудованого електричного насоса.
У комплектацію входить сумка для зберігання.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 170 кг;
- Розмір матраца: 137 х 191 х 25 см;
- Розмір головах: ≈ з підголовником 35 см;
- Товщина: 0,3 мм;
- Наявність насоса: вбудований електричний 220В;
- Час накачування: 5 хвилин (1 особа);
- Флокірована покриття;
- Товщина флока: 0.15;
- Герметичність: 100% непроникність як води, так і повітря;
- Еластичність: стійкий до розтягування надування і здування;
- Довговічний: стійкий до зношування і температурних перепадів, легко піддається ремонту в домашніх умовах;
- Колір чорний;
- Гігієнічність: захист від забруднень;
- Антиковзання: наявність бортів з фіксацією (гумкою);
- Захист від пошкоджень: проколів, порізів і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 1 499 ₴





