Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжно-рожевий рюкзачок Kite Studio Pets SP19-559XS з мімішним песиком – бажаний подарунок для маленької модниці 4-8 років. Такий аксесуар також допоможе прищепити дитині самостійність, дбайливе ставлення до своїх речей. Збираючись у дитячий садок чи на прогулянку, дівчатка із задоволенням складатимуть у цей рюкзак улюблені іграшки, книжки, їжу, приладдя для малювання.
Рюкзак Kite Kids зовні:
- Ущільнена спинка.
- Регульовані лямки.
- Ущільнена ручка.
- Посилене дно.
- Світловідбивні елементи.
Рюкзак Kite Kids всередині:
- 1 відділення.
- 3 передні кишені на блискавці.
- 2 бічні кишені-сітки.
Характеристики Kite Kids 559 My Studio Pets SP19-559XS:
- Матеріал: міцний поліестер.
- Пройшов складні тести на зносостійкість та розриви.
- Зберігає початкові властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час.
- Надійна фурнітура - замки легко та плавно відкриваються.
- Матеріал поліестер
- Розмір, див: 29x23x9
- Вага, м 340
- Об'єм, л 6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | 4-8 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 739 ₴








