Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошкільний рюкзак Kite Kids K22-573XS-1 виконаний із міцного поліестеру. Неймовірно легенька, зручна та цікава модель для дітей 4-7 років. Він бездоганно підходить для дитячого садочка, позашкільних занять, гуртків, секцій та прогулянок. Унікальний обтічний силует нагадує космічний корабель, з яким можна літати від радості щодня. Пастельні кольори, фактурний декор і чарівні патерни: ніжний дизайн зачарує маленьку принцесу.
Рюкзак Kite K22-573XS-1 зовні:
- ущільнена спинка з м'якою сіточкою Starmesh – дихаюча та комфортна, щільно прилягає до спини;
- широкі регульовані лямки S-подібної форми – зручно лягають на плечі, не тиснуть та не натирають;
- нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби та рухливих ігор;
- велика об'ємна передня кишеня на блискавці – дуже містка;
- м'яка ручка-петля для зручного перенесення;
- надійна фурнітура – блискавки, що плавно працюють, приємні на дотик пулери з гумовим напиленням;
- світловідбивні елементи з 4-х сторін – щоб дитину було видно у темну пору доби;
- декор: 3D-друк, об'ємні серця, декоративна пухнаста підвіска.
Рюкзак Kite Kids K22-573XS-1 всередині:
Бездоганна німецька якість: надійні матеріали та фурнітура чудово витримують високу дитячу активність. Блискавки працюють плавно, тек – легкий та міцний. Рюкзак довго зберігає первісний вигляд, не тьмяніє і не вигоряє на сонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 256 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 20 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | 4-8 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 963 ₴








