
Пенал без заповнення Education 1 відділення, Kite (K22-667-4)
295 ₴
- В наявності
- Код: K22-667-4
Шкільний пенал Kite K22-667-4 – на та практична модель, виготовлена з міцного поліестеру. Пенал неймовірно легенький та компактний – займає мінімум місця в рюкзаку. Містить одне об'ємне відділення на блискавці, де легко знайти усі необхідні канцелярські предмети: відкрив застібку – і все мов на долоні! Ідеальний варіант для тих, хто цінує лаконічність та максимальну простоту у використанні.
ний дизайн підніматиме настрій на уроках і мотивуватиме вчитися із задоволенням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні із рюкзаком K22-770M-4, сумкою для взуття K22-601M-6; створіть неперевершений шкільний образ.
Еталонна німецька якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, вони відмінно справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці – для письмового приладдя та дрібниць;
- розмір: 19х7х6,5 см – легкий та неймовірно компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- матеріал – поліестер: зносостійкий та міцний;
- усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн – щоб навчатися із натхненням.
- можна зібрати ефектну капсулу з рюкзаком та сумкою для взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
- Ціна: 295 ₴



